DGS Druckguss Systeme s. r. o. je stabilní společnost se zázemím švýcarské mateřské společnosti zabývající se tlakovým litím a opracováním odlitků ze slitin hliníku.

Referent/ka nákupu

Zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou.

INFORMACE O PRACOVNÍ POZICI:
Náplň práce:
• Provádění poptávek.
• Smluvní zajištění.
• Koordinace dodávek materiálu.
• Evidence a příjem materiálu do informačního systému.
• Podpora výroby – nákup náhradních dílů.
• Skladové hospodářství, evidence, inventury.

Pracovní režim: klouzavá pracovní doba.
Termín nástupu: ihned.
Nástupní hrubá mzda: od 29 000 Kč podle vzdělání a zkušeností v oboru
Hrubá mzda po zaučení: od 31 000 Kč podle vzdělání a zkušeností v oboru
Bohatý bonusový program pro všechny zaměstnance: příspěvky na stravování, cestovné, volnočasové poukázky, odměny při nízkém počtu absencí, vánoční odměny, odměny za zlepšovací návrhy, vzdělávací systém, dovolená navíc, příspěvky na životní pojištění.

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE:
SŠ vzdělání s maturitou, VŠ výhodou.
Praxe v nákupu podmínkou.
Komunikativní znalost NJ, nebo AJ (úroveň B1).
Uživatelská znalost MS Office - podmínkou, MS Dynamics (Axapta) - výhodou.
Řidičský průkaz skupiny B.
Spolehlivost, pečlivost, komunikativnost.

Společnost
DGS Druckguss Systeme s.r.o.
Adresa
Liberec
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 29 000 – 31 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Nákup, Strojírenství, Výroba a průmysl, Nákupčí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel