Významná výrobní společnost z Nového Boru hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici:

Mzdová účetní

MZDOVÁ ÚČETNÍ

Náplň práce

vyřizování mzdových a daňových náležitostí spojené se vznikem, průběhem a ukončováním všech typů pracovních poměrů,
kontrola docházky uzavírané jednotlivými vedoucími,
zpracování dokladů souvisejících s pracovními neschopnostmi,
zpracování exekucí zaměstnanců,
roční zúčtování daně z příjmu fyzických osob,
příprava podkladů pro systém vnitřní kontroly, související administrativa a výkazy,
úzká spolupráci s vedoucími svěřených úseků a s ostatními kolegy personálního a mzdového úseku.

Požadujeme

SŠ vzdělání ekonomického směru,
praxi min. 2 roky na pozici samostatné mzdové účetní (ideálně ve výrobní společnosti),
zkušenost s různými typy úvazků, pracovních poměrů a směnností zaměstnanců,
velmi dobrou orientaci v oblasti mzdové problematiky a znalost souvisejících pracovně-právních a mzdových předpisů,
ochotu k týmové práci, iniciativu, schopnost pružně reagovat na aktuální požadavky,
samostatnost, preciznost, spolehlivost, zodpovědnost, diskrétnost,
morální a občanskou bezúhonnost.

Výhodou

základní orientace ve mzdovém a personálním modulu programu SAP,
řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

zaškolení,
práci ve společnosti se silným zázemím,
pracovní smlouvu na dobu určitou s možností na dobu neurčitou,
ohodnocení dle znalostí, zkušeností a délky praxe, bližší informace poskytne personální úsek.

BENEFITY:

5 týdnů dovolené, 3 dny sick day, systém závodního stravování, systém Unišek+: úhrada volnočasových aktivit, penzijní připojištění: 500,- Kč/měsíčně

(po odpracování 1 roku ve společnosti), příspěvek na hromadné rekreace, poznávací zájezdy a dětské rekreace, peněžité odměny dárcům krve, odměny a dary při životním a pracovním výročí, příspěvek na dopravu.

nástup možný ihned
místo výkonu práce - Nový Bor

Společnost
Crystalex CZ, s.r.o.
Adresa
B. Egermanna 634, Nový Bor
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Crystalex CZ, s.r.o., Irena Bartošová
487 742 492