Co vás čeká

Stanete se správcem/správkyní jedné z klíčových SW aplikací informačního systému města Plzně a to spisové služby (eSpis, dodavatel ICZ). Náplň práce:

  • komunikace s uživatelem - analýza a řešení jeho problémů
  • údržba a konfigurace svěřených aplikací a serverů
  • komunikace s dodavatelem
  • školení uživatelů a testování aplikací
  • tvorba dokumentace

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • přehled v oblasti operačních systémů a webových technologií
  • orientace v prostředí MS Windows Server
  • schopnost rychle se učit novým věcem
  • pasivní znalost AJ

Výhodou bude, pokud budete umět

  • zkušenosti z oboru IT
  • znalost problematiky spisové služby a oběhu dokumentů
  • znalost technologií Tomcat a SQL
  • řidičský průkaz skupiny B

Co vám můžeme nabídnout

  • stabilní zaměstnavatel, velmi dobré platové podmínky, 5 týdnů dovolené (+ 4 Sick days)
  • příjemné pracovní prostředí v nově rekonstruovaných prostorech (součást areálu DEPO 2015)
  • příspěvek na penzijní pojištění, stravenky, zaměstnanecké mobilní tarify pro rodinné příslušníky, možnost vzdělávání

SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace
Adresa
Cukrovarská 2996/23, Plzeň – Jižní Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce aplikačního SW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Správa informačních technologií města Plzně, Luděk Šantora
Dominikánská 288/4, 30631 Plzeň – Vnitřní Město, Česká republika
378 035 101