SAMOSTATNÁ/Ý ÚČETNÍ s praxi min. 5 let

Developerská společnost GARTAL je na trhu od roku 2002. Do našeho týmu hledáme vhodného kandidáta na obsazení pracovní pozice účetní.

Co vás čeká:

* zodpovědnost za vedení účetnictví několika firem včetně mzdové agendy v souladu s příslušnými zákony a dalšími předpisy
* zpracování přiznání k DPH a k dani z příjmů a dalších daní jednotlivých firem
* kontrola a koordinace zpracování účetních operací firmy
* příprava podkladů a zpracování účetní závěrky

* spolupráce s finančním úřadem

Požadujeme:

* SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru

* minimálně 5 let praxe na pozici účetní
* komplexní znalost účetnictví, daní a souvisejících předpisů

* znalost mzdové agendy

* znalost účetního SW Pohoda výhodou

* znalost PC, Word, Excel atd.

* znalost ruského jazyka
* důslednost, pečlivost, zodpovědnost, analytické a logické myšlení

Co vám můžeme nabídnout:

* pracovní místo ve stabilní společnosti (na trhu od roku 2002).

* přátelský kolektiv

* zajímavou a různorodou práci s možností seberealizace.

* místo výkonu práce: kancelář v moderní kancelářské budově v centru Prahy (stanice metra "Křižíkova") s vybaveným pracovištěm: notebook, mobilní telefon, čaj a káva zdarma :)

* platební ohodnocení dle Vašich dosavadních zkušeností

* 3 sick days, narozeninový den

* NB, telefon

Nástupu: ihned

Společnost
GARTAL Management a.s.
Adresa
Pobřežní 667/78, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní), Ruština (Základní)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost studijního volna, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Stavebnictví a reality, Daňový poradce/specialista, Mzdová účetní, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

GARTAL Management a.s., Mgr. Ina Susha