Společnost Photon Energy NV je globální společnost poskytující řešení a služby pro solární elektrárny se sídlem v Nizozemsku, působící v Evropě a Austrálii. Tým společnosti Photon Energy má prokazatelné zkušenosti s developmentem projektů, investičním řízením, projektovým financováním, pojištěním, řešením technologií, EPC a O&M. Společnost Photon Energy také spravuje své vlastní vlastní portfolio 26 MWp elektráren ve třech zemích na dvou kontinentech, celkově se stará o více než 220 MWp elektráren na celém světě.

Junior projektant fotovoltaických systémů

Co vás čeká

  • Zpracování poptávky/výkazu výměr a jejich kontrola
  • Práce s mapovými podklady (geometrický plán)
  • Zakreslování návrhu fotovoltaické elektrárny
  • Spolupráce a koordinace s projekčními kancelářemi v zahraničí
  • Podpora při zpracování prováděcí projektové dokumentace pro stavbu včetně elektro části nízkonapětové (NN) a stejnosměrné (DC) – např. dimenzování kabelových vedení
  • Příprava optimálního návrhu fotovoltaické elektrárny ve speciálním software (PV-Syst)
  • Občasné služební cesty do zahraničí

Požadujeme

  • Elektrotechnické středoškolské vzdělání, studium na VŠ elektrotechnického zaměření, případně absolvent
  • Nadšení pro práci ve fotovoltaice
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Zkušenosti v oblasti fotovoltaiky výhodou
  • Aktivní práci s programem Autocad
  • Práce v SW pro návrhy fotovoltaických systémů, např PVSyst výhodou
  • MS Office, MS Project - harmonogram
  • ŘP skupiny B
  • Komunikativní znalost AJ (jednání se zahraničními partnery)
  • Maďarština výhodou

Nabízíme

  • Práci na plný úvazek
  • Možnost pracovat v mezinárodním, dynamickém a mladém kolektivu
  • Ohodnocení odpovídající zkušenostem
  • Zajímavou a rozmanitou náplň práce
  • Možnost profesního i osobního rozvoje
  • Zaměstnanecké výhody (příspěvek na vzdělávání, 25 dní dovolené, flexibilní pracovní doba, Home Office, Multi Sport karta)

Společnost
Photon Energy Corporate Services CZ s.r.o.
Adresa
Uruguayská 380/17, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Stavebnictví a reality, Technika a vývoj, Elektroinženýr, Elektrotechnik, Projektant, Technik v energetice, Konstruktér, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, pozice je vhodná pro absolventy.