Jsme významný evropský dodavatel řešení v oblasti průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů. Naše společnost se specializuje na automatizaci technologických procesů v průmyslu (Oil&Gas, chemie, farmacie, potravinářský průmysl, energetika, atd.). Druhou oblastí naší působnosti je automatizace strojů a výrobních linek v automobilovém průmyslu.
Naši zaměstnanci jsou základem úspěchu naší společnosti. U nás najdete otevřený přístup a příjemnou pracovní atmosféru. Díky ploché organizační struktuře a principu „vždy otevřených dveří“ vytváříme prostor pro spolupráci a vzájemný respekt. U nás můžete získat praxi, začít kariéru nebo uplatnit své dosavadní zkušenosti.

Přidejte se k nám a budete se podílet na zajímavých projektech u nás i v zahraničí!

IT koordinátor

Popis pozice

V rámci růstu naší společnosti hledáme novou posilu do našeho týmu na pozici Junior IT koordinator. Hlavním úkolem bude, ve spolupráci s externí firmou, zajistit bezpečný a bezproblémový provoz IT technologií v regionu CZ a SK o celkovém počtu uživatelů cca 150, v 7 lokalitách. Výkon práce je lokalizován v Praze se vzdálenou podporou jednotlivých lokalit v CZ a SK.

Náplň práce

  • Technická podpora uživatelů CZ a SK
  • Koordinace externího poskytovatele služeb
  • Koordinace činností s korporátním IT
  • Zajištění nákupu IT vybavení a technologií
  • Účast na rozvoji a správa IT infrastruktury v CZ a SK

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Roční prémie
    Příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • Poukázky Ticket Multi
  • Příspěvek zaměstnavatele na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • Notebook, mobilní telefon
  • Perspektivu a stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • HPP na dobu neurčitou

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na Informační technologie výhodou
  • Znalost českého a anglického jazyka podmínkou
  • Znalost Microsoft technologií
  • Znalost Síťových technologií
  • Řidičský průkaz skupiny B

Společnost
Process Automation Solutions s.r.o.
Adresa
Průmyslová 1472/11, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Správa systémů a HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Process Automation Solutions s.r.o., Petra Peterková