Chceš se aktivně zapojit do investičního prostředí a být u zrodu nových investic v České republice? Komunikace pro Tebe není problém a dokážeš si svou práci zorganizovat? Pak neváhej zaslat svůj životopis!

Sdružení pro zahraniční investice je nevládní nezisková organizace pro podporu přímých zahraničních investic, rozvoj českého podnikatelského prostředí, export investic a investičních služeb a spolupráci mezi firmami a výzkumnou sférou. AFI reprezentuje skupinu renomovaných českých a nadnárodních firem poskytujících servis pro investory více než 20 let.

Hlavní náplň práce:

· Přímá komunikace se zahraničními investory a jejich propojování s členskými firmami AFI, případná vstupní koordinace

· Přímá komunikace s členskými a partnerskými firmami AFI

· Podílení se akcích na podporu investic (ve spolupráci s Agenturou CzechInvest, MPO, MZV, Ambasádami ČR v zahraničí, krajskými a místními organizacemi…)

· Příprava a koordinace zahraničních investičních seminářů

· Podílení se na interních jednáních řídících orgánů Sdružení

· Koordinace eventů Sdružení (odborné, slavnostní, neformální akce)

Požadujeme:

· Vysokoškolské vzdělání

· Znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího

· Znalost anglického jazyka (schopnost komunikovat na adekvátní úrovni slovem i písmem)

· Základní znalost MS Office - MS Word, Excel, PowerPoint (Prezi výhodou)

· Výborné komunikační a vyjadřovací schopnosti

· Časová flexibilita

· Zřízení živnostenského listu

Nabízíme:

· Různorodou a zajímavou práci zaměřenou na oblast zahraničních investic

· Zkušenost s chodem neziskové organizace

· Menší a příjemný pracovní kolektiv

· Kontakt s lidmi

· Flexibilní pracovní dobu

· Možnost home office

· Adekvátní finanční ohodnocení

· místo pracoviště: Praha 2

· Služební telefon a počítač

Společnost
Sdružení pro zahraniční investice - AFI
Adresa
Štěpánská 538/11, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 34 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Štěpánská 11, 12000 Praha – Praha 2, Česká republika