1CSC a. s. je česká společnost, která vznikla v roce 2006. Zabýváme se podélným a příčným dělením ocelových svitků a výrobou svařovaných kalibrovaných trubek dle ČSN EN 10305-3 (DIN2394) a profilů dle ČSN EN 10305-5 (DIN2395) s možností ořezu vnitřního svaru, které jsme dále schopni dělit dle přání zákazníka.
Od r. 2008 jsme rozšířili svůj záběr o Laser centrum – Středisko CNC technologií. Poskytujeme služby v oblasti laserového řezání, ohýbání, sváření, vysekávaní, závitování, lisování a mnoha dalších operací.
Využívání nejmodernějších technologií a efektivní organizace práce nám umožňuje nabízet služby rychle, levně a kvalitně. Zkušený a stabilní tým našich pracovníků je systematicky vzděláván a školen, aby uspokojil vzrůstající nároky našich zákazníků.
Více informací o nás naleznete na www.1csc.cz

Samostatná/-ný účetní

Popis pozice:

- zpracování účetní agendy výrobní společnosti (přijaté faktury, pokladní doklady, cestovní příkazy apod.)
- kontrola účetnictví před zpracováním reportů, příprava podkladů pro reporting
- inventury vybraných účtů, saldokonta
- spolupráce s celým účetním oddělením

Požadujeme:

- SŠ vzdělání
- 2 roky praxe ve výrobní společnosti
- výborná znalost podvojného účetnictví
- pečlivost, přesnost
- časová flexibilita
- schopnost samostatné práce

Nabízíme:

- motivující platové ohodnocení

- firemní benefity

- zodpovědnou práci s příležitostí profesního růstu

Společnost
1CSC a.s.
Adresa
Vlastimila Pecha 1276/5, Brno – Černovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Závodní stravování
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel