Jsme mezinárodní společnost se sídlem v Pardubicích-Starých Čívicích. Zabýváme se výrobou tlumičů do automobilů světových značek.

Mzdová účetní s přesahem do personalistiky

Požadavky

Středoškolské vzdělání ekonomického nebo humanitního zaměření
3 roky praxe v oboru
Znalost zákoníku práce a mzdových i účetních předpisů
Řidičský průkaz sk. B
Komunikativní znalost AJ, MS Office
Přesnost, iniciativu, organizovanost, metodičnost, komunikativní osobnost

Nabídka

Nabízíme zaškolení zkušeným nadřízeným
Zajímavou kombinaci pracovních činností
Nebudete se u nás nudit - čeká vás široká agenda činností pro každý den
Můžete získat mnoho nových znalostí a dovedností
U nás se setkáte s korporátem, který má lidský rozměr a fungují tu přátelské a korektní vztahy

Pracovní náplň

vše, co se týče přípravy mzdových podkladů, zpracování mezd
agenda týkající se daně z příjmů fyzických osob
komunikace s ČSSZ, zdravotními pojišťovnami nebo finančním úřadem
příprava podkladů pro reporty managementu
správa datové schránky
spolupráce s HR oddělením ohledně dokumentace ke vzniku a ukončen pracovního poměru
zpracování potvrzení o příjmech, agendy exekucí a insolvencí zaměstnanců
správa osobních karet zaměstnanců, personálních dokumentů
udržování personálních předpisů vztahujících se ke spravované oblasti v souladu s platnými zákony a potřebami společnosti
interní školení a HR poradenství pro zaměstnance.

Společnost
KYB Manufacturing Czech s.r.o.
Adresa
U Panasonicu 277, Pardubice – Staré Čívice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

KYB Manufacturing Czech s.r.o., Klára Veverková Šťastná