Jsme stabilní, na trhu etablovaná společnost se sídlem ve Zlíně zaměřená na oblast vývoje a implementace vlastních specifických IT systémů. Pro náš tým hledáme nového kolegu na pozici

Architekt PKI řešení

CO BUDETE DĚLAT:

- Pracovat na řešení podnikové infrastruktury veřejných klíčů (PKI), zahrnující I implementaci čipových karet a HSM, návrhy a revise řešení, integrace s podnikovými aplikacemi.

- Analyzovat, plánovat a koordinovat významné projekty, aktualizovat a upgradovat produkty se servisním oddělením.

- Koordinovat testování změn/rozšíření PKI infrastruktury.

- Technickou a procedurální podporu pro méně zkušené členy týmu.

- Návrhy a kooperace na strategii v oblasti architektury produktů a aplikací.

- Čeká Vás tvorba standardů a požadavků, technických návrhů, doporučených konfigurací a výkresů nezbytných k vývoji a implementaci řešení.

- Budete zajišťovat bezpečnost vyvíjených a dodávaných produktů.

- Aktivně udržovat znalosti v oblasti PKI řešení.

- Spolupracovat s vývojovými týmy pro správu softwaru bezpečnostní rizika v souladu s obchodními cíli.

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

- Zajímavou práci ve stabilním kolektivu s dlouhodobě budovaným know-how.

- Motivující ohodnocení (v závislosti na dosažených výsledcích).

- Příležitost k seberealizaci a osobnímu profesionálnímu růstu.

- Kontakt s nejmodernějšími technologiemi.

- Zaměstnanecké benefity (viz www.bitsnami.cz).

CO POTŘEBUJEME, ABYSTE MĚLA/MĚL:

- Uvítáme praxi na obdobné pozici.

- Znalost angličtiny na komunikativní úrovni.

- Obecnou znalost kryptografie, kryptografických algoritmů.

- Znalost kryptografických služeb a protokolů (silná autentizace, šifrování, elektronický podpis, time-stamp protokol).

- Silná znalost konceptu PKI, technologií a standardů v oblasti, PKI architektury X.509 (CA, RA…), bezpečnostních politik (CP/CPS, ceremonie klíčů), PKI standardů (X.509 a CVC certifikáty, PKCS, CRL, OCSP, CMP).

- Praktické zkušenosti s implementací Microsoft Certificate Services v prostředí Active Directory.

- Zkušenosti s technologiemi založenými na práci s certifikáty, softwarem a nástroji, jako je SSL/TLS, S/MIME, autentizace, 802.1X, podpis kódu, OpenSSL, Microsoft CryptoAPI, Java Keystore.

- Uvítáme zkušenosti s hardwarovými prostředky, jako jsou HSM a čipové karty.

- Zkušenosti s psaním návrhových dokumentů.

Společnost
MONET+,a.s.
Adresa
Za Dvorem 505, Zlín – Štípa
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, 13. plat, Možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt, IT konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.