Požadujeme

Pro dlouhodobou spolupráci hledáme příjemné a komunikativní spolupracovníky, které baví komunikace s lidmi a motivuje je profesní růst a dobré finanční ohodnocení.

Úspěšní kandidáti absolvují velmi podrobné měsíční zaškolení, získávají profesionální vedení, a možnost profesního rozvoje – tato pozice je vhodné i pro absolventy bez praxe.

- Ukončené SŠ/SOU vzdělání
- Trestní bezúhonnost
- Dobré vyjadřovací schopnosti
- Slušné vystupování
- Uživatelskou znalost PC
- Dochvilnost a proklientský přístup
- Předchozí praxe v servisu a prodeji výhodou
- Cizí jazyk výhodou - ne podmínkou!

Nabízíme

- Zázemí a perspektivu mezinárodní společnosti se sídlem v Brně
- Fixní plat 25.000,-Kč + provizní systém
- Práce na HPP
- Pracovní doba Po-Pá
- Získání pracovních zkušeností i pro kandidáty bez praxe – možnost nastartování kariéry
- Širokou možnost osobního a profesního rozvoje – pozice s karierním růstem
- Nástup možný IHNED

Náplň práce

- Komunikace se zájemci o služby po jejich registraci na našem webu
- Poskytování informací a supportu pro klienty
- Zpracování interních databází formou odchozích hovorů
- Kontakt s klienty převážně po telefonu, emailu a v sídle firmy
- Práce v teamu - spolupráce se zkušenými kolegy
- Profesní růst - prohlubování znalostí
- Administrativní činnost - reporting

Vaše strukturované životopisy zasílejte, prosím, pomocí odpovědního formuláře. Nezapomeňte uvést nejbližší termín nástupu a telefonický kontakt na Vás (nejlépe mobil). Po Vaší reakci na tuto pracovní nabídku budete v krátkém čase kontaktováni pro sjednání osobní schůzky. Pokud bychom se Vám neozvali do 10 dnů, nepostoupili jste do užšího kola výběru. Vyrozumění o nezařazení do výběrového řízení nerozesíláme.
Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Společnost
CryptoGT
Adresa
Pražákova 1008/69, Brno – Štýřice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Slovenština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Telekomunikace, Administrativní pracovník, Asistentka, Marketingová komunikace, Office Manager, Pracovník call centra, Trade Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.