Rádi byste našli práci, kde Vám dají prostor pro Vaši osobní realizaci a kariérní růst?

Hledáte práci, kde se budete profesně posouvat dál, a kde nezůstanete rok na jedné pozici?

Právě Vás hledáme. Nabízíme dlouhodobou spolupráci, profesní růst a dobré finanční ohodnocení.

Náplň práce:
- budování a další rozvíjení velmi dobrých vztahů se zákazníky firmy
- osobní jednání s klienty v sídle firmy (telefonické, emailové, osobní)
- support klientských požadavků, registrace zákazníků
- spolupráce se zkušenými kolegy v teamu
- aktivní růst v rámci společnosti - účast na školení, zkouškách, zahraničních stážích
- evidence dokumentů v CRM systému

Požadujeme:
- řádně ukončené SŠ/SOU/VOŠ vzdělání
- samostatnost, spolehlivost
- uživatelskou znalost práce na PC - velmi lehká administrativní činnost
- dochvilnost a aktivní přístup k práci
- cizí jazyk výhodou - ne podmínkou!
- trestní bezúhonnost
- chuť stát se profesionálem v oboru - jde o junior pozici s budoucím karierním růstem

Nabízíme:
- zajímavou a různorodou práci na HPP
- vysoké finanční ohodnocení (FIX + bonusy) po krátkém zapracování
- práci v příjemném a pohodovém pracovním týmu
- pobočku mezinárodní stabilní společnosti v Praze
- velmi moderní a atraktivní pracovní prostředí
- občerstvení na pracovišti
- možnost výrazného osobního a profesního rozvoje - pozici s karierním růstem
- nástup možný IHNED, dle dohody s kandidátem

Jak se přihlásit?
Vaše strukturované životopisy zasílejte, prosím, pomocí odpovědního formuláře. Nezapomeňte uvést nejbližší termín nástupu a telefonický kontakt na Vás. Po Vaší reakci na tuto pracovní nabídku budete v krátkém čase kontaktováni pro sjednání osobní schůzky. Pokud bychom se Vám neozvali do 10 dnů, nepostoupili jste do užšího kola výběru. Vyrozumění o nezařazení do výběrového řízení nerozesíláme.
Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Společnost
BENTER Invest, s. r. o.
Adresa
Českobratrská 3321/46, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Slovenština (Základní)
Plat
Plat: 25 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na dopravu, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Zákaznický servis, Account Manager, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Pracovník call centra, Prodejce po telefonu/Telesales, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Benter Invest s.r.o., Dominik Jirout
778 757 834