Porovnej24.cz se zaměřuje na srovnání a sjednání finančních produktů přes internet. Prostřednictvím našeho portálu máte možnost porovnat si produkty pojišťoven, dodavatelů energií a vybrat si pro Vás ten nejvýhodnější.

Naši klienti si spočítají pojištění na našich webových stránkách a my jim následně poradíme, kterou z nabídek využít a jak ušetřit. Naši prodejci nevolají na studené kontakty. Klienty kontaktují pouze na základě jejich projeveného zájmu či žádosti o telefonický kontakt. Porovnej24 patří dlouhodobě mezi špičku v online srovnání pojištění.

Produktový manažer pro online nabídku pojistných produktů

Popis pracovní pozice:

Pro doplnění našeho 5ti členného produktového týmu hledáme produktového manažera, který bude rozvíjet a spravovat nabídku pojistných produktů neživotního pojištění.

Co bude náplní Vaší práce:

  • Číst pojistné podmínky, produktové manuály a dokumentace k produktům
  • Zjištěné informace sepisovat do tabulek, jako podklad pro IT programování
  • Testovat naprogramované výstupy
  • Komunikovat s partnerskými společnostmi (pojišťovny, banky, makléřské sítě)

Požadujeme:

  • Analytické myšlení
  • Základní znalost MS Excel
  • Pečlivost, nadšení pro věc a zájem učit se
  • Základní znalost pojistných produktů neživotního pojištění výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí úspěšné společnosti v moderním prostředí přímo u metra B Vysočanská
  • Práci v mladém, zkušeném týmu, kde jsou vaše myšlenky vítány
  • Zasvěcení do tajů dynamického online světa
  • Flexibilní pracovní dobu, stravenky
  • Notebook a mobilní telefon
  • Navíc 5 dní zdravotní dovolené (sickdays)
  • Příležitostná možnost práce z domova (homeoffice)
  • Nástup možný ihned, nebo dle dohody

Pokud máte chuť se dozvědět více, neváhejte poslat CV.

Společnost
Porovnej24.cz
Adresa
Sokolovská 352/215, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Pojišťovnictví, Finanční analytik, Tester, Metodik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.