Výrobní společnost LEEL COILS EUROPE s.r.o., která je součástí nadnárodní strojírenské skupiny LEEL Electricals, vyrábí a dodává vysoce kvalitní tepelné výměníky v tzv. režimu OEM (Original Equipment Manufacturer) zákazníkům, kteří námi vyrobené komponenty – tepelné výměníky zabudují do svých výrobků v oblastech topení, chlazení a klimatizace.

Účetní (SAP)

Náplň práce:

• Účtování dodavatelských faktur
• Evidence dodavatelských zálohových faktur, vyrovnání daňových dokladů se zálohami
• Účtování bankovních výpisů, párování plateb, zápočty, účtování úroků
• Sestavení přiznání k DPH, souhrnné hlášení, kontrolní hlášení
• Kontrola saldokonta dodavatelů, odsouhlasování sald s dodavateli
• Vystavování faktur na přefakturace nákladů a penalizačních faktur
• Účtování a evidence investičního majetku, sledování investičních projektů, spolupráce při přípravě zařazovacích protokolů do majetku, příprava podkladů k ročním inventurám investičního majetku a následné vyhodnocení inventurních rozdílů
• Účtování dohadných položek a nákladů na příští období
• Účtování nákladů obchodních zástupců
• Spolupráce při měsíčních a ročních závěrkách, příprava podkladů pro audit, spolupráce s auditory

Očekáváme:

• SŠ vzdělání ekonomického směru
• Znalost podvojného účetnictví
• Praxe na pozici účetní minimálně 2 roky
• Praxe z výrobní společnosti a znalost práce v SAP výhodou
• Znalost MS Office – Word, Excel
• Orientace v daňové oblasti
• Samostatnost, spolehlivost, přesnost, důslednost
• Znalost anglického jazyka písemnou formou

Nabízíme:

• Hlavní pracovní poměr (i částečně zkrácený úvazek je možný)
• Zázemí stabilní zahraniční strojírenské společnosti
• Zajímavou a aktivní práci
• Motivující finanční ohodnocení + zaměstnanecké benefity
• Nástup možný ihned dle dohody

Společnost
LEEL COILS EUROPE s.r.o.
Adresa
Vrážská 143, Praha – Radotín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Strojírenství, Výroba a průmysl, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.