Náplň práce:
• vedení terapeutických skupin a jiných skupinových aktivit dle denního režimu komunity,
• poskytování individuálního poradenství a krizové intervence,
• vedení příslušné dokumentace klientů.

Požadavky:
• VŠ v oboru adiktologie, psychologie nebo sociální práce dle zák. 108/2006 o sociálních službách,
• účastník nebo absolvent psychoterapeutického výcviku,
• osobnostní zralost, odolnost vůči stresu,
• schopnost práce v týmu i samostatnost,
• trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost,
• komunikační a organizační schopnosti,
• ŘP skup. B – aktivní řidič,
• praxe v oboru velkou výhodou.

Nabízíme:
• pracovní smlouvu na plný úvazek z počátku na dobu určitou s předpokládaným prodloužením,
• adekvátní finanční ohodnocení - sděleno při osobním pohovoru,
• 5 týdnů dovolené, 5 dní sickday,
• zajímavou práci v klidném prostředí u lesa nedaleko Rokycan a Plzně,
• zkušenosti a pravidelnou supervizi,
• podporu dalšího vzdělávání a osobního rozvoje,
• zázemí stabilní neziskové organizace.

Zájem o nabízenou pracovní pozici projevíte zasláním
a) strukturovaného životopisu
b) motivačního dopisu a případně i
c) skenem nejvyššího dosaženého vzdělání.

Na e-maily budeme průběžně reagovat, výběrové řízení bude ukončeno po obsazení pozice. Do předmětu e-mailu prosím napište „Výběrové řízení terapeut“. K osobnímu pohovoru budou pozváni pouze vybraní kandidáti. Nástup je možný ihned.

Společnost
Středisko křesťanské pomoci Plzeň
Adresa
Litohlavy
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.