Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • obchodní a komunikační dovednosti
  • zodpovědný a pozitivní přístup
  • spolehlivost a schopnost týmové práce
  • schopnost samostatného a systémového řešení úkolů
  • časová flexibilita
  • pokročilá znalost MS Office
  • řidičský průkaz sk. B

Náplň práce

  • řízení obchodního týmu
  • plánování a organizace obchodních aktivit
  • vytváření obchodních nabídek
  • příprava odběratelských a dodavatelských smluv
  • řešení reklamací a uplatňování práv z obchodních závazkových vztahů
  • podílení se na přípravě akcí charakteru investic a vybraných akcí oprav a údržby

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti vykonávané práce
  • možnost odborného i profesního růstu
  • možnost podílet se na rozvoji společnosti
  • zaměstnanecké benefity

Nástup: 1. 7. 2019

Společnost
Zásobování teplem Vsetín a.s.
Adresa
Jiráskova 1326, Vsetín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Právní služby, Prodej a obchod, Vrcholový management, Obchodní ředitel/manažer, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel