Naše společnost má více jak 20let zkušeností na trhu módy. Zastupujeme prémiové značky Guess, Calvin Klein, Pinko, Patrizia Pepe, Philipp Plein a Elisabetta Franchi v Čechách i na Slovensku. V současné době hledáme kandidáty vhodné na výše zmíněnou pozici.

Marketinový specialista

Náplň práce:

  • rozvoj marketingové strategie, podpora značek, sledování trendů
  • návrh a příprava marketingového plánu jednotlivých značek a jeho realizace v průběhu roku
  • public relations, prezentace společnosti
  • správa sociálních sítí
  • znalost on-line marketingu
  • organizování akcí a jejich realizace
  • retail marketing
  • příprava a spolupráce na tvorbě propagačního materiálu a obsahu
  • jednání s obchodními partnery, zákazníky. zástupci médií
  • komunikace s obchodními centry, centrály značek
  • správa a realizace programu loyality

Požadujeme:

  • alespoň 2 roky praxe v oboru marketingu
  • dobrý přehled o marketingových nástrojích a současných trendech sociálních sítí
  • organizační schopnosti
  • komunikativnost, pečlivost, aktivní přístup a flexibilita
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost anglického jazyka na úrovni B2

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti
  • možnost práce s exkluzivními značkami
  • působiště v atraktivních prostorách centra Prahy
  • notebook, telefon
  • firemní akce a školení
  • zaměstnanecká sleva
  • pravidelná kosmetická péče
  • zprostředkování Multisport karty

Společnost
Prodes Praha s.r.o.
Adresa
Drtinova 1109/12, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Marketingová komunikace, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Prodes Praha s.r.o., Dominika Rykrová