AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Samostatná/ný účetní

Náš klient investiční skupina působící v oblasti nemovitostí hledá schopné kandidáty na pozici - Samostatná/ný účetní.

Náplň práce:

  • samostatné účtování jednotlivých účetních operací finančního účetnictví.
  • kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence.
  • provádění měsíčních kontrol ve finančním účetnictví.
  • výpočet DPH a vypracování daňových přiznání k DPH
  • zpracovávání účetních dokladů pro automatizované zpracovávání.
  • zajištění inventarizace majetku a závazků.
  • spolupráce s Daňovým oddělením při zajišťování agendy některých daní.
  • samostatné vypracovávání kvartálních a ročních závěrek účetních společností

Požadujeme:

  • min. středoškolské vzdělání
  • praxe na pozici samostatné účetní
  • znalost podvojného účetnictví, znalost DPH
  • komunikativnost, schopnost samostatně pracovat, flexibilita
  • dobrá uživatelská znalost MS Office
  • znalost účetního programu AXAPTA výhodou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 roku, s možností prodloužení
  • 13 +14 plat a zaměstnanecké benefity - příspěvek na stravenky, na životní připojištění, dotovaná karta Multisport
  • pružná pracovní doba, 1 den v týdnu home office

Nástupní plat: 40 - 42 000,-Kč

Nástup ihned

Pracoviště v luxusních prostorách v centru Prahy - Národní třída

Společnost
AGENTURA FALA s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 40 000 – 42 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura