SAM 73 - jsme stabilní česká společnost s 12letou tradicí s působností v ČR. Jsme významným výrobcem oblečení a doplňků. Módu SAM73 nabízíme nejen na našem eshopu ale i ve 100 prodejnách po celé České republice. Pro rozšíření pracovního týmu hledáme kandidáta na pozici:

Grafik/grafička

Náplň práce:

· kreativní návrh a zpracování grafických návrhů

· adaptace klíčových vizuálů do jednotlivých materiálů

· tvorba POS materiálů, webových banneů

· úprava fotografií

· příprava podkladů pro Facebook a Instagram

· příprava podkladů pro newslettery

· příprava katalogů

Požadujeme:

· znalost Adobe InDesign, Photoshop, Illustrator

· uživatelská znalost MS Office

· perfektní znalost předtiskové přípravy

· smysl pro kreativitu a estetické cítění

· pečlivost, samostatnost, flexibilita, komunikativnost

· znalost produkce a postprodukce videí výhodou

. Strukturovaný životopis a portfolio/ukázky prací

Nabízíme:

· Zajímavou a zodpovědnou práci na HPP či živnostenský list

· Zázemí perspektivní firmy

· Práci v mladém kolektivu

· Moderní pracovní prostředí a příjemný kolektiv pracovníků

· Zajímavé finanční ohodnocení + další benefity

· Možnost práce na zkrácený úvazek

Místo pracoviště: Kladno

Nástup: ihned

Společnost
SAM 73 APPAREL s.r.o.
Adresa
Milady Horákové 2774, Kladno – Kročehlavy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Média, reklama a PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

SAM 73 APPAREL s.r.o., Adéla Svobodová