Společnost TeamPrevent-Santé, s.r.o. patří k předním poskytovatelům služeb v oblasti prevence, která zahrnuje prémiovou zdravotní péči pro individuální i firemní klienty, pracovnělékařské služby, bezpečnost a ochranu zdraví při práci, požární ochranu, servis hasicích zařízení včetně revizí a odborná školení.
V rámci skupiny TeamPrevent Group poskytujeme v devíti evropských zemích služby pro více než 270.000 klientů a pečujeme o téměř 4 miliony zaměstnanců.
ZNÍ TO DOBŘE?
PŘIDEJTE SE K NÁM!

V současné době hledáme vhodné kandidáty/tky na pozici:

ÚČETNÍ

Náplň práce:

  • Vydané faktury
  • Správa sald
  • Dobropisy, vzájemné zápočty, upomínky
  • Komunikace s odběrateli
  • Týdenní a měsíční reporty pohledávek
  • Inventura majetku
  • Statistické výkazy ČSÚ
  • DPH

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Odpovídající pracovní zkušenosti - minimálně 3 roky na obdobné pozici
  • Výborná znalost MS Excel a Helios Orange výhodou
  • Znalost legislativy
  • Pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Rozsáhlý systém zaměstnaneckých benefitů (nadstandardní zdravotní péče pro zaměstnance i rodinné příslušníky, flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené, ...)
  • Práci v přátelském, profesionálním kolektivu
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Nástup dohodou

Společnost
TeamPrevent-Santé, s.r.o.
Adresa
Pštrossova 192/24, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Nadstandardní lékařská péče, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Zdravotnictví a sociální péče, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení.

TeamPrevent-Santé, s.r.o., Kamila Pikorová