Jsme úspěšná česká společnost, která patří k největším dodavatelům 3D systémů SOLIDWORKS a SolidCAM ve střední Evropě. Pokud jste komunikativní a rádi se učíte novým věcem, pak hledáme právě Vás.

Účetní

Společnost SolidVision s.r.o., autorizovaný distributor a největší dodavatel řešení SOLIDWORKS a SolidCAM v České republice, hledá zaměstnance do dlouhodobého pracovního poměru.

Náplň práce:

  • vedení podvojného účetnictví
  • sestavování účetních výkazů
  • vystavování a účtování dokladů
  • zadávání účetních dat do IS Qi
  • komunikace s úřady a jinými institucemi
  • komunikace napříč firmou

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ (ekonomického směru)
  • podmínkou je znalost podvojného účetnictví
  • analytické schopnosti, zodpovědnost, pečlivost
  • velmi dobrá znalost MS Excel
  • nového zaměstnance se vším podrobně seznámíme a řádně zaučíme
  • pozice je vhodná i pro absolventy

Nabízíme:

  • dlouhodobý a stabilní pracovní poměr
  • příjemné a podporující pracovní prostředí
  • podporu vzdělávání
  • pružná pracovní doba
  • zaměstnanecké výhody (stravenky, 13.plat, firemní akce, dovolená navíc)
  • motivující finanční ohodnocení

Společnost
SolidVision, s.r.o.
Adresa
Josefy Faimonové 2409/11a, Brno – Líšeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Prodej a obchod, Administrativní pracovník, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.