SANANIM z. ú. je nestátní neziskovou organizací, která od svého založení v r. 1990 působí v oblasti drogových závislostí. Lidem ohroženým drogami a jejich blízkým poskytuje pomoc v síti programů a služeb, které tvoří komplexní systém prevence, péče, léčby a resocializace.

Terapeut / Terapeutka v Gamblingové ambulanci

Gambling ambulance SANANIM je specializované zařízení poskytující komplexní ambulantní služby osobám ohroženým hazardním hraním nebo sázením a jejich blízkým. V rámci programu nabízíme široké spektrum odborných služeb a ročně pracujeme s více jak 300 klienty.
Hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici Terapeuta/tky

Nabízíme částečný úvazek 0,5 -0,6. HPP na dobu neurčitou. Nástup hned nebo dle dohody.

Náplň práce:

  • Individuální a skupinová terapie s klienty v programu, poradenství
  • Odborné a metodické vedení případů
  • Spolupráce v multidisciplinárním týmu (právník, poradci)
  • Poradenství rodinám hráčů

Požadavky:

  • Dokončené vzdělání VŠ, VOŠ, obor psychologie, sociální práce, speciální pedagogika, adiktologie
  • Minimálně započatý psychoterapeutický výcvik
  • Preferujeme uchazeče s praxí v sociálních či zdravotnických oborech, zkušenost s individuální a skupinovou prací s klienty

Nabízíme:

  • Zázemí největší organizace působící v oblasti závislostí v ČR
  • Finanční ohodnocení odpovídající mzdě obvyklé pro tento typ programu a pracovní pozici odborného pracovníka
  • Podporu vzdělávání, příspěvky na výcvik, pravidelnou supervizi
  • Pracoviště v centru Prahy, možnost individuálně rozvržené pracovní doby
  • Možnost podílet se na rozvoji a inovacích programu v oblasti hazardního hraní a sázení
  • Profesní růst v oblasti nelátkových závislostí

Vážné zájemce/kyně prosíme, aby zasílali svá CV a motivační dopis.
kontaktní osoba Marcel Ambrož
Další info. o pracovní pozici můžete získat tamtéž nebo na tel. 777 201 070.

Společnost
SANANIM
Adresa
Žitná 1574/51, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Psycholog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

SANANIM z.ú., Mgr. Luděk KALOUSEK
777 718 695