HLEDÁME KOLEGY!

Máme pobočku v Hradci Králové a nově také v Jičíně.
Nabízíme práci na projektech s celosvětovým dosahem. Podporujeme kreativní myšlení kolegů v týmu.

U nás najdete zajímavé pracovní ohodnocení, flexibilitu v rozvržení pracovní doby a možnost home office, studovnu, relax zónu s ping-pongem, kulečníkem a šipkami, občerstvení na pracovišti, skvělou kávu, lekce angličtiny či trénink s osobním trenérem.

Jsme pohodový tým, připravený zaučit nové posily. Pokud jsi vývojář, požadujeme zkušenost alespoň s některou z uvedených technologií. Více než praxe je pro nás důležitá chuť a ochota učit se nové věci a zkoumat nové technologie. Pokud jsi navíc zkušený profík, tím lépe!

Hledáme kolegy pro vývoj serverových aplikací, frontendu a devops.

Backend developer

Vývoj backendových aplikací u nás probíhá převážně v jazycích Go, Node.js a PHP. Pokud jde o databáze, pracujeme s MySQL, MongoDB, Elasticsearch, Redis, ArangoDB. Naše aplikace spouštíme v Docker kontejnerech.


Frontend developer

Naše projekty stavíme na React.js, Vue.js, případně Angular dle přání našich klientů. Výhodou je znalost Bootstrap či MATERIAL-UI frameworků.

DevOps - linux administrátor

Naše servery, ať už fyzické, virtuální, či kontejnerizované, spravujeme cestou infrastructure-as-code. Používáme nástroje, jako Puppet, Ansible, Terraform, Kubernetes, Docker Swarm, InfluxDB, ELK stack a další pro spolehlivý provoz našich systémů, běžících on-prem, v AWS, Azure, GCE, či OpenStacku.

Pokud tě naše nabídka zaujala, napiš a sejdeme se u nás.


Informace o pozici

Společnost
HANABOSO, s.r.o.
Adresa
Pražská třída 686/13, Hradec Králové – Kukleny
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Dog-friendly office, Children-friendly office, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné i pro: vozíčkáři.