Společnost Rychetsky & Partners je společnost zajišťující komplexní personálně manažerské poradenství.

Našim záměrem je poskytnout zákazníkům kvalifikované poradenství z oblasti náboru, outplacementu, kariérového poradenství, interim managementu, HR outsourcingu, pracovně-právní problematiky, odměňování a rozvoje zaměstnanců na základě prověřených metodik a znalostí. Naši zaměstnanci jsou kvalifikovaní personalisté.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Účetní

Do malého týmu dynamicky se rozvíjející společnosti, která je členem české investiční skupiny působící v oblasti výstavby a následném provozování výrobních parků, hledáme kandidáta/ku na pozici Účetní.

Co nabízíme?

  • Samostatnou práci na plný úvazek
  • Příjemnou atmosféru v malém týmu
  • Práci v širším centru Prahy v prémiovém rezidenčním objektu
  • Možnost být součástí zajímavých projektů

Jaká je náplň práce?

  • Kompletní vedení účetnictví včetně roční závěrky a daňové evidence
  • Zpracování podkladů pro mzdy, komunikace s úřady, vymáhání pohledávek, uzávěrka
  • Zaúčtování a práce s doklady (faktury, bankovní výpisy)
  • Pořízení, vyřazení, převody majetku, odpisy
  • Kontrola věcné a daňové správnosti dokladů
  • Příprava daňových přiznání – DPH, kontrolní hlášení

Koho hledáme?

  • Samostatného, spolehlivého, pečlivého kandidáta/ku se smyslem detail

Co požadujeme?

  • Předchozí praxi v účetnictví min. 3 roky
  • Chuť do práce a týmového ducha

Společnost
Rychetsky & Partners s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura