Jako malá projektová kancelář s vlastním týmem vývojářů realizujeme projekty, ve kterých se zpravidla prolíná zdravotnictví nebo farmacie se softwarovým vývojem či sběrem dat. Nyní bychom rádi náš mladý a přátelský kolektiv doplnili o nového kolegu/kolegyni na pozici Junior project manager.

Náplň práce:

  • vedení projektů zaměřených na edukaci lékařů, průzkumy trhu a tvorbu grafických materiálů,
  • správa webových aplikací zaměřených na edukaci lékařů v ČR a na Slovensku,
  • exekuce e-mailových kampaní včetně analýzy úspěšnosti a tvorby reportů,
  • správa platformy pro tvorbu průzkumů trhu,
  • správa zavedených pravidelných reportů, případně jejich vytvoření,
  • realizace ad-hoc reportů dle potřeby managementu,
  • úzká spolupráce se sales týmem,
  • příprava marketingových materiálů,
  • administrativní výpomoc kolegům z projektového týmu,
  • jednání s dodavateli – tisk, grafika, call centra atd.

Očekáváme:

  • proaktivita, invence, zainteresovanost na výsledku – oceňujeme nápady na zkvalitnění procesů,
  • spolehlivost a samostatnost,
  • SŠ/VŠ vzdělání,
  • středně pokročilá znalost MS PowerPoint a MS Excel,
  • zkušenosti z průzkumů trhu, IT nebo farmaceutického průmyslu výhodou.

Nabízíme:

  • možnost budoucího řízení komplexnějších projektů nebo posun na jinou pozici (dle vašeho zaměření – analýza, testování, e-commerce aktivity atd.),
  • práci na poloviční nebo plný úvazek,
  • home office / flexibilní pracovní dobu,
  • férové platové ohodnocení,
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský mladý kolektiv,
  • zázemí v centru Prahy, snadno dostupné veřejnou dopravou.

Pokud jsme Vás zaujali, rádi se sejdeme, abychom si ověřili vzájemná očekávání.

Společnost
TME solutions s.r.o.
Adresa
Španělská 1073/10, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Dog-friendly office, Možnost studijního volna, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Marketing, Farmacie, Project Manager, Specialista marketingu, Project Administrator
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

TME solutions s.r.o., Otakar Šašek
607 682 516