Společnost PFISTERER je vedoucím nezávislým výrobcem kabelových armatur a příslušenství zejména pro nadzemní energetické přenosové soustavy. Koncern má své hlavní sídlo v jihoněmeckém Winterbachu u Stuttgartu.
Společnost PFISTERER vyvíjí, vyrábí a prodává řešení pro úrovně napětí od 110 V do 850 kV. Pro svou kompletní nabídku produktů pro energetické přenosové soustavy, včetně poradenství, montáže a školení, je splečnost PFISTERER celosvětově ceněným partnerem pro podniky v oblasti výroby a distribuce elektrické energie, investiční výstavby, jakož i v oblasti elektrifikovaného železničního provozu.
PFISTERER vyrábí své produkty v závodech v Evropě, Jižní Americe, v Jižní Africe a provozuje svá obchodní zastoupení v 18 zemích Evropy, Asie, Afriky, Jižní Ameriky a v USA. Při ročním obratu okolo 380 Mil. EUR zaměstnává tato podnikatelská skupina v současnosti okolo 2.600 pracovníků.

Správce IT systémů

Náplň práce

- vysoká úroveň podpory uživatelských aplikací
- zpracování ticketů na IT Helpdesku
- komunikace s centrálním IT (Německo, Švýcarsko) nebo extrerním 2/3 Level Support
- sledování kontaktních rozhraní a odstraňování chyb
- vyhodnocování dat a aktualizace ukazatelů daného závodu
- plánování, dokumentace a testování změn sw

Požadujeme

- dokončené min. SŠ vzdělání v oblasti IT
- dobré znalosti ERP Systému se zaměřením na výrobu a nebo logistiku
- pokročilou znalost německého nebo anglického jazyka slovem i písmem podmínkou (denní využití)
- dobré znalosti alespoň jednoho programovacího jazyka a SQL dotazovacího jazyka
- dobré znalosti alespoň v jednom z uvedených oborů MES, BDE, WM, QS
- myšlení a jednání orientované na poskytování servisu/ podpory
- samostatnost, svědomitost, zodpovědný přístup, schopnost dobrého úsudku a analytické schopnosti

Nabízíme

- silné zázemí stabilní zahraniční společnosti
- perspektivní obor, uplatnění získaných pracovních zkušeností, možnost seberealizace
- odpovídající mzdové ohodnocení a perspektivitu dlouhodobé spolupráce
- práci v příjemném pracovním kolektivu
- zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, 13. plat, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dojíždění, stravenky, věrnostní prémie, jazykové kurzy)

Nástup ihned nebo dle dohody.

Své CV zasílejte prosím i v cizím jazyce (AJ/NJ).

Společnost
PFISTERER Czech s.r.o.
Adresa
Královský Vrch 1977, Kadaň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 65 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Pracovník help desku, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.