Společnost Institut mikroelektronických aplikací s.r.o. (IMA s.r.o.) je předním dodavatelem docházkových a identifikačních systémů, založených na bezkontaktních RFID kartách, dlouhodobě se zabývá vývojem platebních aplikací pro výdejní automaty a spolupracuje na evropských projektech v oblastech identifikace a zařízení pro automobilový průmysl.

Programátor C pro řídicí jednotky automobilů

Náplň práce:
-spolupráce na vývoji SW řídicích jednotek automobilů

Požadujeme:
-velmi dobrá znalost jazyka C
-znalost embedded systémů s uC
-znalost komunikačních rozhraní
-aktivní znalost AJ

Předpokládáme:
-schopnost samostatně a úplně řešit problémy se smyslem pro týmovou práci
-chuť do práce, schopnost učit se
-dlouhodobou spolupráci

Nabízíme:
-zajímavou práci ve společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oblasti IT
-příjemné, otevřené a kolegiální pracovní prostředí
-možnost profesního rozvoje a růstu
-snadný přístup k informacím a novinkám z oblasti IT
-odpovídající finanční ohodnocení
-možnost uplatnění vlastní kreativity
-zaměstnanecké výhody
-výbornou dostupnost, blízko stanice metra Dejvická

Nástup možný ihned.
Máte-li zájem pracovat v naší společnosti, zašlete prosím Váš životopis a ukázku Vašeho zdrojového kódu v jazyce C.

Společnost
Institut mikroelektronických aplikací s.r.o.
Adresa
Evropská 2588/33a, Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Institut mikroelektronických aplikací s.r.o., Jiří Havlík
Evropská 2588/33A, 16000 Praha, Česká republika