Společnost Rychetsky & Partners je společnost zajišťující komplexní personálně manažerské poradenství.

Našim záměrem je poskytnout zákazníkům kvalifikované poradenství z oblasti náboru, outplacementu, kariérového poradenství, interim managementu, HR outsourcingu, pracovně-právní problematiky, odměňování a rozvoje zaměstnanců na základě prověřených metodik a znalostí. Naši zaměstnanci jsou kvalifikovaní personalisté.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

CONTROLLER

Pro našeho klienta, nemovitostní skupinu s portfoliem prémiových komerčních a průmyslových nemovitostí působící v rámci ČR hledáme posilu na pozici Controller. Skupina se soustředí na správu a údržbu svých stávajících projektů, na development a akviziční příležitosti.

Náplň práce

  • Tvorba kalkulací, reportů v Excelu a PowerBI
  • Rozpočtování, forecastování
  • Analýza finančních výsledků společnosti
  • Příprava podkladů pro banku a jiné externí uživatele
  • Participace na měsíční a roční účetní závěrce
  • Příprava měsíčního reportingu
  • Vyhodnocení akvizičních cílů
  • Návrhy na optimalizace procesů a nákladů

Požadavky

  • Zkušenost: 2-3 roky praxe, idealně z auditu Big4
  • Znalost účetnictví, ochota i účtovat
  • Pokročilá zkušenost v Excelu
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Základní znalost daní (VAT, CIT)

Nabízíme

  • Práce v úspěšné a dynamicky se rozvíjející se nemovitostní skupině
  • Dynamický, přátelský a podporující kolektiv
  • Dobrý pocit z toho, že má Vaše práce smysl
  • Možnost podílet se na různých projektech a podpořit tak náš další růst

Společnost
Rychetsky & Partners s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Pokročilá)
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Financial Controller, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura