Co vás čeká

V rámci profesionální neziskové ekologické organizace bude zaměstnanec vést krátkodobé, dlouhodobé a pobytové výukové programy pro školy jak v tuzemsku, tak i s mezinárodním přesahem. Dále bude vytvářet metodické materiály a pracovní listy, a koordinovat tvorbu výukových materiálů pro školy. Bude komunikovat s manažery vzdělávacích programů a pedagogy na školách při realizaci a ověřování vytvořených programů. Součástí pozice je také příprava a realizace grantů a projektů a zajištění jejich administrativy.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- VŠ nebo VOŠ přírodovědného nebo pedagogického směru

- Pedagogické znalosti – tvorba metodických materiálů zaměřených na konstruktivismus, projektovou výuku a učení prožitkem

- Střední znalost AJ nebo NJ

- Uživatelská znalost MS Office

- Komunikační a pedagogické schopnosti

- Odolnost vůči stresu

- Samostatnost a aktivní přístup

- Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Výhodou bude, pokud budete umět

Znalost či zájem v oblasti krajinné ekologie, zkušenosti s lektorováním dětí i dospělých a vzdělávacích programů pro další cílové skupiny, zkušenosti s tvorbou metodických materiálů, evaluací vzdělávacích programů, poradenství pro veřejnost v otázkách ochrany ŽP, vedení projektů, znalost nebo zájem o zero waste problematiku.

Co vám můžeme nabídnout

- příjemné pracovní prostředí zavedené neziskové organizace

- zajímavou tvůrčí práci

- pružnou pracovní dobu

- možnost zkráceného úvazku

- možnost dalšího vzdělávání a růstu

- možnost spolupráce na různých projektech

- 5 týdnů dovolené

- sick days

Společnost
Čmelák - Společnost přátel přírody
Adresa
Švermova 32/35, Liberec – Liberec X-Františkov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Němčina (Základní) nebo Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 22 000 – 25 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Vzdělávání a školství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Čmelák - Společnost přátel přírody, Martina Kořínková
605 772 748