Hledáme marketingového specialistu či specialistku, který hledá nové výzvy.

Jsme velký internetový obchod, kterému se podařila expanze na zahraniční trhy prostřednictvím nejen Amazonu.

Potřebujeme člověka, který se pohybuje v prostředí obchodu, zejména internetového a má zkušenosti s nastavením, řízením a vyhodnocováním výkonnostních on-line kampaní v ČR, případně i v zahraničí.

Co Tě čeká: Velmi zajímavá, samostatná a kreativní práce v oblasti internetového marketingu a prodeje (Amazon, Google, Heureka, Seznam, sociální sítě, newslettery apod.). Spolupráce na plánování portfolia produktů s produktovým oddělením. Spolupráce na vzhledu a obsahu kampaní s naším grafikem. Rychlé vyhodnocování jednotlivých kampaní a plánování dalších na základě jejich úspěšnosti.

Co se Ti bude hodit: Znalosti internetového marketingu ve všech formách. Zkušenosti s vyhodnocováním dat z kampaní. Schopnost spolupráce s kolegy z všech oddělní firmy. Dotahování věcí do konce. Umět se rychle zorientovat v novinkách a změnách.

My nabízíme nejen: Prostředí firmy bez korporátní byrokracie, odpovídající finanční ohodnocení, pružnou pracovní dobu, porady u vína, piva či limonády, slevy na firemní produkty, kanceláře v centru Jindřichova Hradce, dobrou kávu...


Informace o pozici

Společnost
VISO TRADE s.r.o.
Adresa
Pravdova 837, Jindřichův Hradec – Jindřichův Hradec II
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

VISO TRADE s.r.o.