DGS Druckguss Systeme s. r. o. je stabilní společnost se zázemím švýcarské mateřské společnosti zabývající se tlakovým litím a opracováním odlitků ze slitin hliníku.

Controller

INFORMACE O PRACOVNÍ POZICI:
Náplň práce:
zpracovávání reportů, tabulek, grafů,
kalkulace standardních nákladů, analýzy profitability,
evidence skladových a výrobních pohybů,
organizace a zpracování měsíčních inventur, účtování inventurních rozdílů,
řešení aktuálních problémů v účetním systému, spolupráce se zaměstnanci ve výrobě,
účast na dalších úkolech oddělení controllingu.

Pracovní režim: klouzavá pracovní doba.
Termín nástupu: dohodou.
Nástupní hrubá mzda: od 30 000 Kč podle vzdělání a zkušeností v oboru
Hrubá mzda po zaučení: od 35 000 Kč podle vzdělání a zkušeností v oboru

Bohatý bonusový program pro všechny zaměstnance: příspěvky na stravování, cestovné, volnočasové poukázky, odměny při nízkém počtu absencí, vánoční odměny, odměny za zlepšovací návrhy, vzdělávací systém, dovolená navíc, příspěvky na životní pojištění.

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE:
Vzdělání: min. SŠ vzdělání ekonomického, nebo technického směru.
Praxe min. min. 3 roky v účetnictví nebo v controllingu, ideálně v mezinárodní firmě.
Komunikativní znalost angličtiny (němčina výhodou).
Znalost MS Office (především MS Excel) podmínkou, znalost účetních systémů výhodou.
Logické a analytické myšlení,pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, komunikační schopnosti.

Společnost
DGS Druckguss Systeme s.r.o.
Adresa
Liberec
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Strojírenství, Výroba a průmysl, Financial Controller
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel