Pro našeho klienta, mezinárodní finanční instituci sídlící v Praze, hledáme uchazeče na pozici Senior účetní se znalostí mzdového účetnictví a komunikativní znalosti anglického jazyka.

Hlavní pracovní náplň:

  • Zpracování účetních agend finančního účetnictví včetně agendy mzdového účetnictví
  • Zajištění zastupitelnosti v rámci finanční účtárny
  • Řešení závazků a pohledávek, bankovní styk, evidence a účtování majetku, zpracovávání podkladů pro DPPO, DPH
  • Vyúčtování cestovních náhrad, pokladní evidence
  • Spolupráce s hlavní účetní při přípravě dat a podkladů pro audit a závěrky

Na tuto pozici požadujeme:

  • Ukončené SŠ/VŠ vzdělání
  • Dobrou znalost a předchozí praxi v oblasti finančního a mzdového účetnictví min. 5 let
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Aktivní znalost angličtiny slovem i písmem
  • Samostatnost, pečlivost, přesnost
  • Dodržování stanovených termínů

Nabízíme:

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Zajímavou, perspektivní práci s možností profesního růstu a osobní realizace
  • Příjemné a profesionální pracovní prostředí
  • Přátelské vztahy na pracovišti
  • Velmi dobrá dostupnost do zaměstnání (nedaleko centra Prahy)
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • Oddpovídající mzdové ohodnocení v závislosti na předešlých znalostech a zkušenostech
  • Širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, bonusy/prémie, stravenky, vzdělávácí kurzy a školení, sickday 2 dny, příspěvek na životní pojišť, příspěvek na MHD atd.
  • Nástup možný ihned

V případě že Vás tato pozice osloví a budete splňovat námi inzerované požadavky, prosím Vás o zaslání Vašeho profesního životopisu ideálně v české i anglické verzi.

Předem děkuji.

Marta Huban

Principal Recruitment Consultant

Společnost
CPL Jobs s.r.o.
Adresa
Praha
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Finanční účetní, Mzdová účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.