Život 90 je nezisková organizace, která nabízí široké portfolio služeb seniorům a jejich blízkým s cílem zlepšovat kvalitu jejich života. Vycházíme z přesvědčení, že stáří není stigma. Lze jej prožít aktivně, ve zdraví a hlavně důstojně. Život 90 se o seniory nejen stará, ale vytváří jim podmínky pro to, aby byli soběstační a naplno využívali své schopnosti a dovednosti.

Pečovatel/ka do terénní pečovatelské služby

Náš tým pečovatelů a pečovatelek potřebuje posily. Přibývají nám klienti! Možná je to práce právě pro vás. Jsme zavedená nezisková organizace podporující seniory v jejich domácím prostředí.

Náplň práce:

  • péče o klienty v jejich domácnosti na území Prahy
  • vykazování poskytované péče do záznamových archů
  • zastupování kolegy/zaučování nového kolegy
  • účast na poradách, supervizích a aktivit pořádaných organizací

Požadujeme:

  • minimálně odborné vyučení s akreditovaným kurzem pracovníka v sociálních službách
  • dobré komunikační schopnosti
  • ochotné a laskavé vystupování - kladný přístup k seniorům
  • flexibilitu, spolehlivost a důvěryhodnost
  • schopnost samostatné a týmové práce, odolnost vůči stresu
  • bezúhonnost
  • přiměřenou fyzickou zdatnost
  • způsobilost k právním úkonům

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • pracovní smlouva na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou (po 1 roce)
  • kariérní růst
  • zázemí stabilní a dynamické neziskové organizace
  • po zapracování výdělek až 23 000,- Kč
  • práce v malém týmu pečovatelů
  • pravidelné supervize

Uvítáme:

  • praxi a zkušenost v práci se seniory.

Nástup je možný ihned nebo dle dohody.

Společnost
Život 90
Adresa
Karoliny Světlé 286/18, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 19 000 – 23 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Služby, Státní a veřejná správa, Zdravotnictví a sociální péče, Ošetřovatel, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Život 90, Helena Hořáková
222 333 537