Jsme největší jazykovou agenturou v České republice. Překládáme, tlumočíme a vyučujeme ve více než 80 jazykových kombinacích už přes dvacet let. Počet poboček, množství spokojených zákazníků a objem tržeb nás právem řadí mezi největší jazykové agentury ve střední a východní Evropě.

MARKETINGOVÝ/Á SPECIALISTA/TKA - Pardubice

Do našeho týmu hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici MARKETINGOVÝ/ÁSPECIALISTA/TKA. Kreativního kolegu, který bude mít na starosti, jak se společnost prezentuje navenek.

Co požadujeme?
* Komunikační a prezentační schopnosti,
* kreativní mysl,
* výborná znalost českého jazyka,
* mírně pokročilou znalost angličtiny
* vzdělání v oboru je výhodou, nikoliv podmínkou,
* praxe ideálně 2 roky, ale rádi ti dáme prostor se realizovat,
* zkušenosti s vytvářením PPC kampaní, prováděním analýz,
* znalost práce v redakčním systému Drupal,
* znalost práce v MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook),
* znalost práce v grafických programech (Indesign, Illustrator, PhotoShop).

Co nabízíme?
* přátelské prostředí a práci v mladém kolektivu, teambuildingy,
* nástup od 1. 5. 2019,
* místo výkonu práce v Pardubicích, občasná návštěva pobočky v Praze
* smlouvu na 1 rok s možností prodloužení,
* příspěvek na sport,
* příspěvek na vzdělávání a osobní rozvoj,
* podpora účasti na tematicky zaměřených veletrzích,
* týden dovolené navíc,
* služební telefon.

Jaká bude náplň tvé práce?
Marketingový specialista vykonává velmi pestrou práci od sepisování reportů, testování efektivity propagace, provádění analýz pomocí různých nástrojů, jako např. Google Analytics, přes vymýšlení a plánování kampaní, veletrhů, zpracování grafiky, zadávání tisku až po podporu pobočkám.

V případě, že se cítíte být touto nabídkou osloveni, zašlete svůj strukturovaný životopis společně s krátkým motivačním dopisem pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT.

Všechna data a informace, které nám o sobě zašlete, zpracováváme v souladu s Nařízením GDPR o ochraně osobních údajů, více se můžete dočíst na www.skrivanek.cz.

Společnost
Skřivánek s.r.o.
Adresa
Pardubice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik, Marketingová komunikace, Marketingový analytik, Designer, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel