V Zeusu zajišťujeme komplexní IT vývoj pro jedničku na trhu energií, což znamená spoustu různorodých úkolů a absenci stereotypní práce.

Momentálně hledáme UX designera pro spolupráci na rozvíjejícím se projektu pro naše stávající i nové zákazníky, který kromě ekonomických cílů sleduje také silné přesahy v oblasti péče o zákazníka a smart hledání úspor individuální formou pro zajištění plošných úspor spotřeby energií a vody - se zapojením moderních technologií včetně rozvíjejícího se IOT. Navíc s využitím analytik nad big data pro monitoring chování a dopadů změn na celé prostředí, což tvoří okamžitý globální přesah do souvisejících oblastí a zájem státní sféry.

Krom toho rozvíjíme několik menších krátkodobějších projektů a vlastní, dnes již letitý legacy CRM systém, vytvořený a neustále modernizovaný výhradně inhouse, který je páteří našeho obchodu a péči o zákazníka.

Žijeme Agile. Ne pouze na nástěnkách. Designový proces je u nás dobře zažitý, nicméně budeš jej s námi stále dále vylepšovat. Vzděláváme se a pořádáme týmové workshopy, které nám pomáhají být v tom co děláme lepší a spokojenější.

Co tě čeká?

  • Budeš nedílnou součástí týmu developerů, kteří berou svou práci vážně a umí za ni vzít. Budeš přímo a úzce spolupracovat jak s vývojáři a product ownerem, tak i se stakeholdery a zákazníky.
  • Respektujeme to, že každý designer má svůj způsob práce. Zároveň ale budeme očekávat, že se s námi budeš nadále vyvíjet a společně budeme neustále zlepšovat naši spolupráci uvnitř firmy i navenek.
  • Přiblížíš s námi energetiku lidem. Energetika není veřejnosti příliš známá oblast, má ale velký vliv na celou společnost a prostředí, ve kterém žijeme.
  • Jsme velice pevně semknutý a spřátelený tým. Můžeš se spolehnout na silnou podporu kolektivu v práci i mimo ní, sdílené know-how, inspiraci, společný sport a zábavné akce, možná se připojíš i na společné dovolené.
  • Velice si zakládáme na tom, kým jako lidé jsme a jaká je naše týmová kultura a identita a hledáme pouze takové kolegy, kteří také sdílejí hodnotu zdravého týmu.


Co od tebe očekáváme?

  • Design thinking a human centered přístup jsou základ, orientace v oblasti service designu je lákavý bonus.
  • Smysl pro týmovou spolupráci, odpovědnost, přátelskost, samostatnost, schopnost své návrhy vysvětlit či prosadit, ale i ochotu akceptovat jiný názor a návrhy předělat.
  • Analytické i procesní myšlení a schopnost domluvit se s SW vývojáři.
  • Nastartovaný vnitřní motor pro neustálé sebevzdělávání, který umíme podpořit.
  • Zajímá nás hlavně, kým jsi, co pro tebe znamená pojem svoboda a odpovědnost. Jak při spolupráci a při designování přemýšlíš a jak přistupuješ k řešení úkolů. Když nám to ukážeš na projektu, který je již úspěšně za tebou, je to pro obě strany výhoda.

Nástup: Proč tě tu ještě nemáme?

Naše motto je: „Najdeš-li v životě lidi se stejnou ‘duševní poruchou’, NEZTRAŤ JE!“

Zaujali jsme tě? Super! Pošli nám svůj životopis, promluvíme si u nás nad hrnkem senzační kávy a vzájemně si jako lidé dáme možnost se poznat.


Informace o pozici

Společnost
ZEUS solutions s.r.o.
Adresa
Karolíny Světlé 716/1, Brno – Líšeň
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dog-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ZEUS solutions s.r.o., Dominika Ráčková