IT Specialista

Do našeho týmu přijmeme posilu - IT specialistu

Požadujeme:

- SŠ technického směru – IT výhodou

- ochota učit se nové věci a nebát se práce

- základní znalost AJ - čtení technické dokumentace

- dobrá znalost MS Office a Open Source Office (openoffice a libreoffice)

- znalost Win7, Win10

- serverové OS Microsoft výhodou

- OS Linux (distribuce: OpenSUSE, Red Hat, ubuntu) výhodou

- znalost databází (MySQL,Microsoft SQL) výhodou

- základní znalosti programování (PHP, VBA)

- ŘP sk. B - aktivní řidič

- spolehlivost, samostatnost, flexibilitu a trpělivost

- organizační schopnosti a odolnost vůči stresu

- znalost systému SAP velkou výhodou, nikoliv podmínkou

Náplň práce:

- pomáhat řešit nastalé problematické situace uživatelů (výrobní závody + prodejny)

- zajišťovat administrativní práce, které se týkají údržby SW licencí, zařízení, tiskových spotřebních materiálů

- problémy ve výrobě (váhy, ruční terminály, průmyslové PC propojené s ERP systémem)

- budete zajišťovat objednávky spotřebního materiálu a velmi úzce komunikovat s dodavateli

- zajišťovat údržbu HW a SW jednotlivých uživatelů

- revize a instalace datových sítí a konfiguraci síťových prvků

- budete mít na starosti správu, nákupy a evidenci mobilních zařízení

- po zaučení budete pracovat na linuxových a Windows serverech a podílet se na programování intranetových stránek a aplikací

Nabízíme:

- dlouhodobou perspektivu ve velké, stabilní a prosperující společnosti

- zajímavé finanční ohodnocení s možností výkonnostních odměn

- pestrou pracovní náplň

- zajímavou práci s různými HW ve výrobě a v systémech SAP a BOSS

- práci na Win tak linux desktopech a serverech

- možnost seberealizace a velké možnosti rozvoje

- firemní stravování

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: PŘÍBRAM

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis, děkujeme.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho písemného odvolání.

Společnost
ZEMAN maso-uzeniny, a.s.
Adresa
okres Příbram
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Závodní stravování
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT konzultant, Správce aplikačního SW, Technik HW, Pracovník help desku
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.