Naše společnosti vede a zpracovává účetnictví podnikatelů a firem od roku 1993. Dále poskytuje daňové poradenství a auditorské služby.

Co vás čeká

Hledáme samostatnou účetní, která bude zpracovávat účetnictví několika firem, včetně DPH a KH.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Účetní by měla mít zkušenosti s vedením podvojného účetnictví a s programem POHODA.

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou je znalost daňové problematiky ( daň z příjmů, DPH)

Co vám můžeme nabídnout

Jsme stabilní tým pracovníků, který nabízí zaměstnancům dobré platové podmínky, benefity i kulturní zážitky.

Společnost
A - D consult, s.r.o.
Adresa
Horní náměstí 11/11, Přerov – Přerov I-Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

A-D consult spol. s r.o., Světlana Veličková
602 739 585