Pila Mayr-Melnhof Holz Paskov s.r.o. je součástí dynamicky se rozvíjejícího mezinárodního koncernu Mayr Melnhof Holz Holding AG. Hlavním produktem je řezivo, z vedlejších pilařských produktů (piliny, hobliny) vyrábí peletky. Pila je rovněž významným dodavatelem štěpky pro papírenský průmysl. Společnost patří mezi významné zaměstnavatele v oblasti zpracování dříví s aktivitami po celém světě.

Aktuálně pro naše nové provozy hledáme posily na pozici:

Mzdová účetní

Náplň práce:

Kompletní vedení mzdové agendy kmenových zaměstnanců
Komunikace a spolupráce s institucemi ve věcech týkajících se mzdové problematiky
Kontrola a zpracování docházky zaměstnanců
Řešení denní operativy a administrativy v mzdové oblasti
Zpracování ročního zúčtování daní
Reporting finančnímu oddělení
Zpracování a správa exekucí

Požadujeme:

minimálně SŠ vzdělání ekonomického zaměření
Praxi min. 5 let na pozici samostatné mzdové účetní
Znalost mzdové legislativy
Znalost software SAP výhodou
Samostatnost, svědomitost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita
Příjemné vystupování a komunikativnost
ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:

Velmi dobré finanční ohodnocení
Firemní benefity, stravování
Pružnou pracovní dobu
Zázemí stabilní a prosperující zahraniční společnosti

Společnost
Mayr-Melnhof Holz Paskov s.r.o.
Adresa
Staříč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Personalistika a HR, Mzdová účetní, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Mayr-Melnhof Holz Paskov s.r.o., Michal Křístek
00420558452211