Společnost NANO - AUDIT poskytuje dlouhodobé projekty pro nadnárodní korporace v oblasti vnitropodnikových financí. Její core business tvoří Recovery Audit, což je kombinace interního auditu, controllingu a poradenství. Naším cílem je vyhledávání problémových oblastí a systémových chyb, které ústí ve finanční úniky. Ty následně náš team i vymáhá a dále se snaží zlepšit firemní procesy tak, aby k podobným problémům již nedocházelo.

Analytik - finanční oddělení

Požadavky na kandidáta:

- analytické schopnosti

- pokročilá znalost MS Excel

- vysokoškolské vzdělání (se zaměřením na finance nebo matematiku), nebo SŠ s praxí

- komunikační schopnosti, reprezentativní vystupování

Náplň práce:

- přepočty obchodních podmínek

- analýza systémových trhlin

- komunikace nalezených pohledávek s dodavateli

Nabízíme:

- práci v prostředí mezinárodních korporací na dlouhodobých projektech v řádech let

- zajímavé možnosti rozvoje a růstu

- flexibilní pracovní dobu

- nástup ihned nebo dohodou

Společnost
NANO - AUDIT s.r.o.
Adresa
Radlická 520/117, Praha – Jinonice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Zdravotní volno/sickdays, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Finanční analytik, Financial Controller, Účetní, Pracovník back office, Finanční účetní, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

NANO - AUDIT s.r.o., Jana Šugová