Společnost CONTEG je jedním z největších výrobců IT a průmyslových rozvaděčů a systémových řešení pro datová centra v Evropě a Středním Východě (EMEA).

Servisní technik datového centra

Technik datového centra provádí obsluhu kritických systémů datového centra od rutinních konfiguračních úkonů a monitorování síťového a datového provozu, až po řešení případných havarijních úkonů dle eskalačních postupů

Co vás čeká

  • Kontrola kritických systémů elektřiny, požární ochrany, chlazení a záložních systémů
  • Monitoring NON IT technologií a bezpečnostních systémů
  • Reakce a následná eskalace na události v dohledovém systému
  • Práce ve směnném provozu ( denní/noční dvanáctihodinové směny)
  • Řízení a koordinace prací dodavatelů v rámci servisních a havarijních prací
  • Provádění provozních testů a údržby datového centra dle HMNG

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání nebo Odborné elektrotechnické vzdělání
  • Vyhláška č.50/1978 Sb. § 5 podmínkou
  • Zkušenosti s prací na PC
  • Zkušenost a znalost problematiky datových center výhodou
  • Základní znalost optických a metalických komunikačních vedení
  • Představu o principech chlazení, napájení, EPS, SHZ, EZS a CCTV
  • Samostatnost a aktivní přístup při řešení náhlých situací
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
  • Dobré komunikační dovednosti

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci v jednom z nejmodernějších datových center v ČR
  • 5 týdnů dovolené
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Možnost pracovního růstu
  • Školení v oblasti chlazení, záložních zdrojů, EZS, EPS, SHZ a dalších technologií
  • Odpovídající platové ohodnocení, plus příplatky za směny a svátky

V případě Vašeho zájmu o tuto zajímavou pracovní pozici, nám prosím zašlete svůj stručný životopis a motivační dopis - těšíme se na jednání s Vámi.

Vaše osobní údaje, které jsou obsaženy v zaslaném životopisu, budou zpracovány a použity pro účely výběrového řízení na volnou pracovní pozici ve společnosti CONTEG, spol. s r.o., IČO 25701843, sídlo Na Vítězné pláni 1719/4, 140 00 Praha 4.

Současně Vás tímto žádáme o udělení souhlasu, abychom mohli Vámi poskytnuté údaje uchovat i pro účely budoucích nabídek pracovních příležitostí na obdobné pozice. Souhlas udělujete na dobu 3 let a můžete jej kdykoliv odvolat e-mailem nebo dopisem na výše uvedených kontaktech.

Váš souhlas připojte k odesílanému životopisu.

Společnost
CONTEG, spol. s r.o.
Adresa
K Žižkovu 813/2, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl, Elektrikář, Revizní technik, Technik HW, Dělník, Servisní technik, Údržbář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

CONTEG, spol. s r.o., Radka Urbanová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.