Jsme poskytovatelem internetu v okrese Jihlava, prodáváme a servisujeme hardware a software, staráme se o sítě, servery, počítače a periferie řady firem. Implementujeme infosystém QI. Hlavní provozovnu a servis máme v Jihlavě, další prodejny v H. Brodě a Telči.

Administrátor serverů a sítí na Jihlavsku

Požadujeme

Znalosti a zkušenosti s instalací a správou serverů Windows, LAN a WAN sítě, znalost protokolu TCP/IP.
Časová flexibilita, komunikační schopnosti, spolupráce s kolektivem, jednání se zákazníky.
Řidičský průkaz B
Výhodou je znalost technologie Hyper-V a VMWare a certifikace na produkty Microsoft nebo VMWare

Nabízíme

Platové ohodnocení podle měsíčních výsledků, 13. plat, služební auto, stravenky, školení, kurz angličtiny, firemní akce.
Stabilní firma s dobrým kolektivem.
Možnost dalšího profesního růstu.

Náplň práce

Správa serverů, stanic, sítí a periferií našich zákazníků v okrese Jihlava, zabezpečení a zálohování dat, outsourcing zákazníků.

Společnost
M - SOFT, spol. s r.o.
Adresa
Jana Masaryka 1664/12, Jihlava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Technik HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.