Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ GS: TECD), je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 100 000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě. Společnost je největším distributorem informačních technologií a patří do žebříčku Fortune 500 společností. Jsme partnery největších světových výrobců IT technologií (Microsoft, HP, Lenovo, Cisco, atd.)

Produktový manažer pro oblast CAD

Hledáme nového člena týmu, který bude mít na starost část portfolia výrobce Autodesk po produktové, marketingové i obchodní stránce, bude zodpovědný za obchodní aktivity i výsledky v České republice a na Slovensku.

Co Vás čeká?

  • řízení marketingových a prodejních aktivit
  • spolupráce s dodavatelem Autodesk
  • komunikace s partnerským kanálem a vyhledávání nových resellerů
  • prostor pro realizaci Vašich nápadů - příprava kampaní, marketingových materiálů, redaktorská činnost atd.
  • spolupráce s kolegy v rámci týmu a externími agenturami

Vaše předpoklady:

  • zkušenosti/orientace v oblasti produkt marketingu nebo obchodu
  • pro-zákaznický přístup
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • výhodou znalost oblasti stavebnictví a architektury
  • výhodou znalost SAP

Nabízíme Vám:

  • možnost osobního i profesního rozvoje v prostředí mezinárodní distribuční společnosti
  • dobré finanční ohodnocení
  • marketingová a obchodní školení
  • přístup k nejmodernějším technologiím v dynamickém prostředí
  • práci v mladém kolektivu, stabilní dlouhodobé zaměstnání
  • neformální a přátelskou atmosféru na pracovišti, firemní akce
  • různé zaměstnanecké výhody (stravenky, Sick Days, Multisport karta, slevy na produkty z firemního portfolia, výhodné mobilní tarify atd.)

Pokud Vás nabídka zaujala, dejte nám o sobě vědět a my se Vám brzy ozveme!

Společnost
Tech Data Distribution, s.r.o.
Adresa
Líbalova 2348/1, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Obchodní zástupce, Product Manager, Product Specialist, Category Manager, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Tech Data Distribution, s.r.o., Klára Löblová
+420 734 417 277