COM Group a.s. je ryze česká společnost působící na českém trhu již od roku 2003. Naším dlouhodobým cílem je poskytovat klientům kvalitní služby IT podpory. Aktuálně spravujeme již více než 4500 uživatelských PC a serverů u klientů z různých oborů a různé velikosti. Každým rokem zaznamenáváme téměř 15% nárůst námi spravovaných stanic. Nabídku našich služeb poskytovaných klientům, stejně jako naši servisní síť, neustále rozšiřujeme. V současné době operují technici společnosti COM Group a.s. již ze čtyř servisních bodů strategicky rozšířených po České republice. V současné době hledáme z důvodu rozšíření technického týmu novou kolegyni či kolegu na pozici:

IT administrátor Praha

Hledáme novou kolegyni/kolegu s praktickými zkušenostmi v oblasti správy IT ve firemním prostředí, schopného samostatné práce a jednání se zákazníky. Máš-li rád práci v přátelském až „rodinném“ kolektivu a zároveň Ti nevadí pracovní vytížení jsme tvým ideálním partnerem.

Nabízíme:

* rozmanitou práci v různých oblastech IT

* práci pro klienty, kteří jsou ve svých oborech lídry na českém nebo i světovém trhu

* získávání odborných znalostí v rámci sdílení firemního know-how

* motivující finanční ohodnocení a systém benefitů

* příjemné pracovní prostředí v TOP lokalitách s dobrou dopravní dostupností

Co Vás v rámci pracovní činnosti u nás určitě nepotká:

* stálá přítomnost na jednom pracovišti

* jednotvárná činnost bez komunikace s uživateli

* velký tým pracovníků bez soudržnosti

Naše představa o tvých znalostech:

* SŠ/VŠ vzdělání technického směru (obor informatika či výpočetní technika výhodou)

* znalosti a praktické zkušenosti v následujících oblastech

* síťová problematika a základní protokoly TCP/IP

* HW - schopnost diagnostiky závady PC

* klientské systémy Windows a MS Office

* znalost serverových systémů Windows Server a poštovních systémů výhodou

* řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

* aktivní znalost AJ výhodou nikoli nutností

Očekáváme:

* proaktivní přístup k řešení požadavků

* příjemné vystupování a jednání se zákazníky

* zodpovědnost a spolehlivost

Náplň práce:

* správa a podpora uživatelů PC stanic s OS Microsoft

* administrace uživatelů v rámci serverových systémů a aplikací

* management dohledového systému

* denní komunikace s uživateli

Nástup možný ihned.
Pracoviště: Praha

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDET".

Vaše osobní údaje budou zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost COM Group, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.

Společnost
COM Group a.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Správce operačních systémů a sítí, Technik, Technik HW, Pracovník help desku, Servisní technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

COM Group a.s., Oldřiška Himerová