As a member of BMT Group, IGW is an industry leading provider of transmission solutions all over the world. Our Czech plant in Brno with more than 20 years of experience and almost 300 employees is providing project-based design and production of gears and gear assemblies to our global customers across transport industries (rail and transmissions), such as Alstom, Bombardier or Siemens. Despite being a part of international concern, we keep family atmosphere, relatioship-based culture and possibility to create and influence our processes. We try to be flexible and respect our employees´ specific roles and needs.

Vývojový konstruktér / Design Engineer

Co Vás u nás čeká

PRÁCE - jako Designer Senior budete vyvíjet nové produkty pro drážní aplikace, zejména spojky. Produkty v našem areálu přímo na Vídeňské nejen navrhujeme, ale také vyvíjíme a testujeme v moderním testovacím centru, takže Vámi navržené spojky máte možnost vidět nejen na papíře, ale i v provozu. Vývoj probíhá na základě dlouhodobých projektů, grantových nebo zákaznických. Občas budete jednat i se zahraničními zákazníky v angličtině, když bude potřeba vysvětlit Vaše technické řešení.

LIDÉ - jsou tu fajn, vzájemně se znají, potkávají se i mimo firmu.

TÝM - malý mladý kolektiv, budete úzce spolupracovat hlavně s kolegou výpočtářem, project manažerem i dalším designerem.

PRACOVNÍ DOBA - v rozumné míře flexibilní, vycházíme si navzájem vstříc a to stejné čekáme i od Vás.

Koho hledáme

- máte několikaleté zkušenosti s 2D a 3D modelováním ve strojírenství (kovy), popř. příbuzný obor (např. automotiv),

- máte alespoň základní praxi s prací v CREO,

- při návrzích nových produktů přicházíte s neotřelými nápady, nebojíte se riskovat nový design, ale vždy zpracováváte také možná rizika v jiných oblastech, která by mohl způsobit,

- dokážete komunikovat v angličtině,

- máte Ing. v oboru strojírenství,

- záleží Vám na kvalitě odvedené práce a spokojenosti zákazníků a víte, že tým tvoříme všichni společně.


Informace o pozici

Společnost
IG Watteeuw ČR s.r.o.
Adresa
Vídeňská 231/130, Brno – Přízřenice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Konstruktér, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

IG WATTEEUW ČR s.r.o., Leona Maťhová
+420 601 087 735