Think-tank Evropské hodnoty je nevládní odborná instituce bránící liberální demokracii.

Chráníme svobodu, demokratický právní stát a transatlantické spojenectví Česka. Pomáháme bránit Evropu před masovou imigrací, islámským extremismem a nepřátelským vlivem Ruska a Číny.

Naší vizí je svobodné, bezpečné a prosperující Česko ve střední Evropě, která je pevnou součástí transatlantického společenství a opírá se o pevné spojenectví s USA.

Politikům předkládáme odborná doporučení a systematicky sledujeme a hodnotíme jejich práci. Za zásadní prvky fungující liberální demokracie považujeme aktivní občany, zodpovědné politiky, politické strany naplňující svoji roli a soudržnou společnost, která sdílí hodnoty osobní svobody, lidské důstojnosti a rovnoprávnosti.

Více o nás na www.evropskehodnoty.cz

Ekonom/ka projektů

Jsme mladý dynamický tým lidí, kteří se spolu rádi schází i mimo práci. Práce je u nás sice stále víc než dost, ale dosahování viditelných a důležitých výsledků nás motivuje se jí věnovat naplno. Zakládáme si na vysoké míře flexibility a je pro nás důležitá vzájemná důvěra. Každý z nás je zvyklý ke své práci přistupovat zodpovědně a zajímá nás včasně dodaný výsledek, ne, zda budete každý den sedět v kanceláři "od-do". Rádi do svého týmu přivítáme kolegyni/kolegu, které/mu bude toto nastavení vyhovovat.

Co vás čeká

  • Finanční plánování a řízení alokace prostředků;
  • Kontrola a dohled nad finančními procesy;
  • Cash flow management;
  • Komunikace/spolupráce s externí účetní firmou;
  • Kontrola plnění smluvních podmínek a finanční reporting vůči partnerům;
  • Komunikace finanční agendy uvnitř organizace i s jejími partnery.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Zkušenosti min. 1 rok s finanční a případně projektovou administrativou či vzdělání odpovídajícího charakteru;
  • Zkušenosti s fungováním a finanční administrativou nevládní neziskové organizace výhodou;
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti;
  • Výborná znalost anglického a českého jazyka slovem i písmem.

Co vám můžeme nabídnout

  • Pracovní zapojení na plný úvazek s hrubou mzdou 30 000 - 35 000 Kč;
  • Spolupráci na zajímavých zahraničních projektech;
  • Práci v dynamickém a přátelském kolektivu silné nevládní organizace;
  • Možnost vykonávání části práce z domova a časovou flexibilitu;
  • Prostor pro osobní růst a seberealizaci.

Nástup možný ihned nebo dle domluvy.

INFO TAKÉ NA WWW.EVROPSKEHODNOTY.CZ/FINANCE/

Společnost
Evropské hodnoty z.s.
Adresa
Na baště sv. Jiří 260/11, Praha – Hradčany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dovolená více než 5 týdnů, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Administrativní pracovník, Ekonom, Financial Controller, Finanční ředitel/manažer, Project Manager, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.