Účetní/junior účetní

Společnost Devire byla založena v Londýně v roce 1987 a v posledních letech zažila rychlý rozvoj v regionu střední Evropy. V dubnu letošního roku vstupuje na český trh na kterém bude působit jako specializovaná personálně-poradenská společnost zaměřená na střední a vyšší management a odborné pozice v engineeringu, financích a službách.

Pro našeho klienta hledáme kandidáta/tku na pozici Junior účetní/účetní.

Náplň práce
samostatné vedení a účtování svěřené dílčí účetní agendy
spolupráce na měsíčních a ročních závěrkových operací a reportech
příprava podkladů pro audit a daňové přiznání

Požadavky na kandidáta/tku
vhodné pro absolventy SŠ/VŠ ekonomického směru s praxí při studiu
jedná se o dílčí část účetnictví, tato pozice není vhodná pro samostatné nebo hlavní účetní
znalost podvojného účetnictví
pokročilá znalost MS Office, případně nástrojů Google

Nabídka klienta
zázemí profesionální a dlouhodobě fungující společnosti
5 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné volání a data pro zaměstnance i rodinu
příjemné pracovní prostředí

Společnost
DEVIRE s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

DEVIRE s.r.o., Dana Kněřová