Skvělá příležitost pro juniorní kandidáty, kteří si chtějí udělat první pracovní zkušenost v mezinárodní společnosti a nastartovat kariéru v bankovnictví.

Náplň práce:

• Příjem telefonických hovorů a vyřizování emailové komunikace
• Vyřizování žádostí stávajících a nových klientů
• Podávání informací, zodpovídání dotazů
• Řešení vzniklých problémů

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání
• Komunikativní znalost Aj výhodou (ne podmínkou)
• Rodilý mluvčí Čj
• Zkušenost ze zákaznického servisu výhodou
• Výborné komunikační schopnosti, orientace na zákazníka, rychlost, flexibilita
Možnost nástupu 17.6.

Nabízíme:

• Práce v mezinárodní stabilní společnosti
• Možnost kariérního růstu
• Školení a další vzdělávání

Společnost
ASPIRA Recruitment s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Zákaznický servis
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.