QUALITY DIRECTOR - aircraft industry

Pro společnost se zahraničním kapitálem, která se pohybuje ve výrobě strojírenských komponent pro dodávky do vojenských programů a leteckého průmyslu, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:

Náplň práce

Budete zodpovídat za řízení výrobních procesů a jejich systémové nastavení z hlediska kvality, za kvalitu výstupů z výroby a za plnění kvalitativních norem daných přísnými požadavky leteckého průmyslu. Budete z hlediska kvality dohlížet na výrobní program a řešení veškerých aktivit spojených s rozběhem nových výrob. Pozice bude podřízená GŘ.

Mezi hlavní úkoly bude patřit

  • pokračovat v rozvoji systému kvality ve firmě a řídit jí
  • začlenit do výrobních procesů nově vzniklé požadavky spojené s bezpečností a kvalitou produkce
  • připravovat interní, zákaznické i dodavatelské audity
  • schvalovat nové dodavatele pro nové výrobní projekty
  • řešit systémové příčiny nekvality
  • vést menší tým
  • úzce spolupracovat s managementem a napříč firmou

Požadavky

  • VŠ technického směru nebo se zaměřením na systémy kvality
  • praxe v řízení kvality z výrobního prostředí
  • znalost požadavků kvality v leteckém průmyslu výhodou, stačí znalost ISO
  • zkušenost s audity kvality
  • praxe na podobné pozici výhodou
  • uživatelská znalost práce na Pc
  • znalost angličtiny

Pracovní podmínky
Nabízíme zajímavou manažerskou pozici v systémech kvality pro letecký průmysl. Možnost seberealizace. K dispozici firemní benefity.

Společnost
STIMUL, personální poradenství
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Vrcholový management, Strojírenství, Specialista ISO, Kvalitář, Project Manager, Ředitel/manažer kvality, Kontrolor, Technik ve strojírenství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

STIMUL, personální poradenství, Barbora Karlíková