VIP IT Technik – podpora PC koncových uživatelů

Hledáme nového kolegu do našeho týmu VIP IT techniků v Mladé Boleslavi, který má zájem pracovat v moderním a stále rostoucím IT prostředí a podílet se na administraci počítačů a podpoře koncových uživatelů. Oceňujeme zájem a zapálení pro IT techniku a nové technologie. Jsme stabilní společnost poskytující IT služby pro široké spektrum zákazníků v České republice.

Jaká bude tvoje pracovní náplň?

· Podpora koncových uživatelů počítačů na platformě MS Windows

· Instalace a přizpůsobení HW/SW koncových PC v podnikovém prostředí

· Řešení HW/SW incidentů – PC, notebooky, mobilní telefony, tiskárny, scannery, ...

Co nabízíme?

· různorodou a zajímavou práci v moderním prostředí informačních technologií, v mladém týmu

· práci na místě u zákazníka v Mladé Boleslavi

· práci na plný úvazek s možným nástupem ihned

· průběžně rostoucí mzdu podle zvyšující kvalifikace

· hrazené vzdělávání a certifikace

· hrazené kurzy angličtiny

· pohyblivou pracovní dobu

· příspěvek na stravování

· příspěvek na penzijní připojištění

· týden dovolené navíc

Co požadujeme?

· SŠ vzdělání, úspěšně zakončené maturitou (čerstvým absolventům se nebráníme)

· IT zaměřené vzdělání je určitě velké plus

· Praxe v oboru IT další velkou výhodou

· Znalost Microsoft Office 2013, 2016 a Office365 výhodou

· Nadšení a zapálení pro informační technologie

· Znalost instalace, údržby a správy počítačů

· Obecné znalosti prostředí počítačových sítí

· středně pokročilou znalost AJ

· řidičský průkaz skupiny B

Společnost
Aitcom s.r.o.
Adresa
Mladá Boleslav
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Technik HW, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Aitcom s.r.o., Radka Vonášková