RESEARCH SPECIALIST

Pro významnou mezinárodní poradenskou a konzultační společnost hledáme novou posilu do týmu marketingu na pozici MARKET RESEARCH SPECIALIST se zkušeností na obdobné pozici. Pozice je vhodná pro kandidáty s agenturní zkušeností.

Požadujeme:

  • SŠ, VŠ vzdělání, zkušenost v oblasti marketingového výzkumu (průzkumu trhu)
  • minimálně dvouletou praxi na obdobné pozici
  • analytické myšlení, schopnost vhledu, schopnost práce s informacemi a daty
  • schopnost syntézy informací a přípravy výstupů, prognóz a prezentací (o projektech, klientech..),
  • velmi dobrá znalost MS Office (Excel), znalost dalších SW pro výzkumy trhu vítána
  • samostatnost, kreativitu, smysl pro detail, týmovost, zodpovědnost
  • aktivní znalost AJ a ČJ

Pracovní náplň:

  • přípravy a realizace projektů v oblasti průzkumu trhu, obchodu v různých oblastech ekonomiky
  • práce s daty a podklady pro další projekty firmy, přípravy vstupních dat pro další business
  • spolupráce s dalšími týmy společnosti, komunikace v ČJ a AJ
  • spolupráce na lokálních i globálních projektech
  • práce s DTB ( i aktualizace dat) , Excelem a dalšími nástroji pro oblast výzkumu
  • ad-hoc úkoly vyplývající z potřeb nejen obchodního týmu
  • spolupráce s 1-2 juniorními kolegyněmi v oblasti research

Nabízíme:

  • zajímavou pracovní náplň spojenou s komunikací napříč firmou
  • perspektivu dalšího vzdělávání a osobního i kariérního růstu
  • motivující finanční ohodnocení a atraktivní benefity
  • přátelský tým zkušených kolegů
  • stabilní a zároveň neformální prostředí prestižní mezinárodní společnosti

V případě vašeho zájmu zašlete vaše CV v ČJ a AJ.

Společnost
OPENN s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Kafetérie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Média, reklama a PR, Marketingový analytik, Marketingový výzkum, Analytik prodeje, Marketingová komunikace, Sociolog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura